Середа, 24.07.2024, 14:05
Вітаю Вас Гість | RSS    

 

 Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вы можете получить WMR-бонус в размере 0,01-0,10 WMR на свой кошелек 1 раз в сутки

Кошелек
Код Защитный код

Обмен Webmoney

Погода в Хотиновке

счетчик посещений

Про атестацію педагогічних працівників

26 січня 2012 року у Міністерстві під головуванням заступника Міністра Бориса Жебровського відбулася нарада з питань організації атестації педагогічних працівників у 2011/2012 навчальному році. У нараді брали участь керівники кадрових служб управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій, керівники Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки, представники обласних профспілкових організацій, керівники навчальних закладів.

  Заступник Міністра відмітив особливу роль шкільного учителя у суспільстві та відзначив, що першочерговим завданням органів управління освітою є максимальний захист педагогічних працівників, які сумлінно виконують свої професійні обов’язки.

 Також Борис Жебровський зазначив, що у структурі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти планується створення авторських творчих майстерень найкращих учителів, діяльність яких спрямовуватиметься на створення умов розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи вчителя, удосконалення форм і методів підвищення кваліфікації.

 Особлива увага Міністерства приділятиметься роботі районних (міських) методичних кабінетів (центрів), які здійснюють науково-методичне забезпечення системи загальної середньої та дошкільної освіти, а також підвищенню кваліфікації педагогічних працівників. Саме методисти мають трансформувати наукові ідеї у педагогічну практику, підтримувати інноваційну діяльності в освітній галузі, наукові пошуки та експериментальну роботу, яку проводять педагогічні працівники навчальних закладів. Тому від діяльності методичних кабінетів залежить ефективність і успішність освітніх реформ.

 На нараді виступили директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олег Єресько, начальник відділу нормативного забезпечення та організаційної роботи Сергій Дятленко.

 Олег Єресько зазначив, що наказом Міністерства від 20 грудня 2011 року № 1473 затверджено зміни до Типового положення з урахуванням пропозицій органів управління освітою, профспілкових органів, керівників навчальних закладів та педагогічних працівників. Він наголосив на необхідності стовідсоткового оволодіння всіма педагогічними працівниками загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційними технологіями при викладанні навчальних дисциплін та проведенні виховних заходів. Сергій Дятленко акцентував увагу присутніх на неправомірне вимагання від вчителя, який атестується, підготовки узагальнених матеріалів з досвіду роботи, оформлення робочих папок, на підготовку яких вчителем витрачається багато часу. Зажадав від місцевих органів управління освітою чіткої та розсудливої організації атестаційного процесу.

Учасники наради обмінялися думками з питань атестації вчителів, отримали відповіді на порушені ними запитання. Нарадою ухвалено рішення про започаткування на офіційному веб-сайті Міністерства для надання допомоги органам управління освітою та керівникам навчальних закладів сторінки запитань та відповідей, на якій вони зможуть отримати роз’яснення спеціалістів Міністерства з питань організації та проведення атестації у поточному навчальному році. Запитання можна направляти на електронну адресу: malysheva_mon@ukr.net.

 

 


Єдина країна
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук

Web Informer Button